Ankara Beyaz Eşya Servisi

Ankara Beyaz Eşya Servisi

Ankara Beyaz Eşya Servisi

Ankara beyaz eşya servisi sayesinde sizde beyaz eşyalarınızda yaşanan bütün problemlerden en kısa sürede kurtulun. Yaşam alanlarına yansıyan elektrik faturalarının yüksek gelmesinin en büyük sebebi arızalanan beyaz eşyalarınızdır. Özellikle buzdolapları arızalandığında aşırı elektrik tüketir ve buna rağmen istediğiniz performansı sergilemez. Böylesi durumlarda yapmanız gereken tek şey sizlere yıllardan beri garantili hizmet sunan firmamızla iletişime geçmek olmalıdır. Ekibimizin tamamı alanında uzman ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır. Beyaz eşyalarınız için her tür bakım, onarım ve parça değişim hizmeti verilir.

Teknik elemanlarımız tarafından yapılan bütün hizmetler faturalandırılır ve 1 yıl süreyle garantili olarak yapılır. Böylece bizim tamir ettiğimiz ya da değiştirdiğimiz parçalardan kaynaklı en ufak bir sorunda garanti süremiz içerisinde ücretsiz teknik destek hizmeti sunulur. Ankara beyaz eşya servisi olarak %100 müşteri memnuniyeti ve profesyonel hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, derin dondurucu, fırın, ankastre ve kombi cihazlarında bütün vatandaşlarımıza teknik destek hizmeti sağlıyoruz.

Ankara’nın hemen her semtinde hizmet noktalarımız mevcut olup en kısa süre içerisinde sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Ankara beyaz eşya servisi sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlere 7/24 ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz. Ayrıca sabit adresimiz ve telefon numaramız üzerinden de bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Haftanın 7 günü bütün ilçelerimiz dahil olmak üzere garantili olacak şekilde teknik destek hizmeti sunuyoruz.

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hoşgeldiniz! Canlı Destek!