Ankara Buzdolabı Tamircisi

Ankara Buzdolabı Tamircisi

Ankara Buzdolabı Tamircisi

Buzdolabı olmayan ev ya da ofis yok gibidir. Genellikle fan veya motor problemi şikayeti yaşanan buzdolapları soğutma sistemi üzerine dizayn edilmiştir. Ankara buzdolabı tamircisi ekibimiz tamamen bu alanda uzmanlaşmıştır. Hemen her tür buzdolabı garantili olarak tamir edilir ve sizlerin kullanımına sunulur. Zamanında bakımı yaptırılmayan ya da tamiratı aksatılan buzdolaplarınız hem eşyalarınızı gerektiği gibi koruyamaz hem de normalden çok daha fazla elektrik harcar. Bu durum ise sizi ister istemez her türlü hem zarara uğratır hem de strese sokar.

Bu gibi problemlerinizden kurtulmak için Ankara buzdolabı tamircisi bakım, onarım ve yedek parça temin hizmeti sunan firmamızla iletişime geçmelisiniz. Ankara halkımıza 7/24 ulaşabilecekleri bir çağrı merkezi hizmeti sunuyoruz. Aynı şekilde haftanın 7 günü teknik destek hizmeti sağlıyoruz. Buzdolabınızın problemi her ne olursa olsun en kısa süre içerisinde yerinde ya da atölyemizde gerekli işlemleri yapıyor ve ilk günkü gibi çalışır vaziyette sizlere teslim ediyoruz.

Hemen her marka buzdolabınızı garantili olarak tamir ediyor ve tamir ettiğimiz ya da değişim gerçekleştirdiğimiz er parça için 1 yıl garanti veriyoruz. Kesinlikle Ankara buzdolabı tamircisi olarak müşteri memnuniyetini ve profesyonel hizmet anlayışını her şeyden üstün tutuyoruz. İşimizi kesinlikle büyük bir titizlikle yapıyor ve asla müşterilerimize karşı dürüstlükten taviz vermiyoruz. Birçok müşterimize aslında bozdolaplarının herhangi bir arızası olmayıp ufak problemlerden kaynaklı sorun yaşandığını söyleyerek onları büyük bir sıkıntıdan kurtardık.

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hoşgeldiniz! Canlı Destek!