Ankara Klima Servisi

Ankara Klima Servisi

Ankara Klima Servisi

Ankara klima servisi firmamız profesyonel teknik ekibi sayesinde klimalarınıza yerinde yedek parça, teknik servis ,bakım, montaj ve her tür onarım hizmeti sunmaktadır. Yerinde onarım hizmeti sağlanamayan klimalarınızı ise teknik ekibimiz oldukça güvenli bir şekilde söker ve atölyemize getirir. Burada cihazınız her tür donanıma sahip test cihazlarımız tarafından kontrol edilir ve ilk günkü gibi çalışır hale getirildikten sonra size teslim edilir. Firma olarak en birinci amacımız %100 müşteri memnuniyeti ve profesyonel bir teknik destek hizmeti sağlamaktır.

Klimalar günümüzde sadece iş yerlerinde kullanılan bir cihaz olmaktan çıkmış ve neredeyse hemen her evde yerini almıştır. Bütün cihazlarda olduğu gibi klimalarda da bakım oldukça önemlidir. Zamanında bakımı ve düzenli periyotlarla temizliği yapılmayan klimalar sağlığa zararlı bir hale dönüşebilir. Bu sebeple Ankara klima servisi olarak bütün vatandaşlarımıza haftanın 7 günü teknik destek hizmeti sunuyoruz. Cihazlarınız ne kadar kaliteli olursa olsun zaman içerisinde muhakkak deforme olacak ve etrafa sağlıktan ziyada hastalık yayacaktır.

Klimalarınız hakkında yaşadığınız hemen her tür sorun için sizlere profesyonel ve garantili hizmet veren Ankara klima servisi firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz. Yaptığımız bütün hizmetler garantili olup her tür parça değişim ve bakım hizmetlerimizde bütün işlemlerimize 1 yıl garanti veriyoruz. Değiştirdiğimiz veya tamir ettiğimiz parçalardan kaynaklı yaşayacağınız her soruna ücretsiz teknik destek sağlıyoruz.

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hoşgeldiniz! Canlı Destek!